Pani Dagno, z wielkim zaciekawienie przeczytałam pani artykuł zatytułowany "Co dalej z DESEO?". Ciekaw jestem, jak potoczyła się ta histora? Wróci pani do tematu w kolejnym tekście? A może odpisze pani na mój list? Z góry dziękuję.